poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Od początku...

Kiedy zaczynałam moją przygodę z lalkami trafiłam na blog Bovary. Zachwycałam się jej lalkami, a szczególnie Lou. Było to w tamtym roku w październiku. Marzyłam o takiej lalce, ale stwierdziłam, że jest ona dla mnie całkiem nie osiągalna, więc postawiłam na Pullipa i tak o to przybyła do mnie 12 grudnia Pullip Aya. Mając Candy nadal obserwowałam Lou i przy okazji inne lalki Bovary. Znalazłam stronę FairyLandu. Zaczęłam zbierać pieniądze i w końcu w czerwcu miałam na wymarzonego Pukisia. Ale gdy zamawiałam ciągle były jakieś kompilacje i nie dochodziło do zakupu. Zaczynałam się obawiać, że los nie chce bym ją miała:P W końcu na początku sierpnia udało się i zamówiłam ją. Dokładnie 4 sierpnia. 8 sierpnia na blogu Bovary pojawiła się Cynka wystawiona na sprzedaż. Nie mogłam się oprzeć i kupiłam ją na drugi dzień. Przyszła do mnie 13 sierpnia. A wieści o wysyłce Pukisia, albo chociaż o jakimś potwierdzenie nie było. Spać przez to nie mogłam. W końcu zapłaciłam za nią i chciałam ją już mieć. Napisałam potem do nich kilka mieli i status zaczął się zmieniać. W końcu był na "On shipping". Nikt by się nie spodziewał, że moja malutka dziewczynka przyjdzie... dziś. Tak, 27 sierpnia. Wciąż jestem w szoku. W końcu ją mam. Cała drżąc otwierałam pudełko, a moja cała rodzina stała na około mnie i przyglądała się, jak się z nim męczę.
Moja malutka stoi teraz koło mnie na biurku i co chwilę na nią zerkam. Nie ma jeszcze wiga i muszę go zamówić:) Dopóki tego nie zrobię musicie obejść się tylko z jednym zdjęciem, bo nie chce wstawiać jej na bloga łysej:P Do tego nie ma jeszcze imienia i cały czas nad nim myślę:)
Tak o to przedstawiam wam moje cudeńko na tle wpisu:D

8 komentarzy:

 1. Ona .... jest .... śliczna ! Jej mordka mnie zachwyca !

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczna <3
  nie mogę doczekac się kolejnych zdjęć ślicznotki :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak ja marze o Pukisiu, zazdroszcze ci bardzo :3

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest przecudna! Właśnie najładniejszym pukifee jest Ante (moim zdaniem ma najśliczniejszą buźkę) ! Sama o takiej myślę... Za niedługo może sobie taką sprawię (?) :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję, ona jest śliczna! Też o niej marzę, ale chyba na razie po przestanę na Pullipach :)

  OdpowiedzUsuń
 6. przecudna, :3 taka słodziutka :3 sam cukier <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna. Ma przecudne oczka i w ogóle jest, no po prostu słodka ^^
  Jak chcesz, to mogę dla niej wydziergać mały szaliczek (jak tylko się uporam ze swoim dużym...) ;P

  Michalina

  OdpowiedzUsuń